Повернутися до звичайного режиму

Інформація про навчання у ІДМШ під час карантину

Інформація про навчання у ІДМШ під час карантину

На виконання нормативних актів вищого рівня щодо введення карантину з метою запобігання поширенню коронавірусу Covid-19 та в зв'язку з переведенням по области мистецьких шкіл на дистанційне навчання, Ізюмська дитяча музична школа переходить на режим дистанційної освіти з 20.03.2020року. Освітню програму буде виконано в повному обсязі. З метою недопущення переривання освітнього процесу викладачами школи будуть надаватися завдання через інтернет- ресурси : відеоуроки , фото- та відеоматеріали та інше.

Шановні батьки! Викладачі школи ознайомлять Вас з механізмом роботи на дистанційному навчанні та повідомлять години для Вашого особистого спілкування, щоб не порушувати режим дистанційного учбового процесу. Хочу наголосити на тому, що оплата за навчання не змінюється і повинна бути своєчасною, оскільки педагоги відпрацьовують завдання в повному обсязі. Кожна дитина повинна повністю виконати програму свого класу для переведення до наступного класу чи закінчення позашкільної мистецької освіти. У разі невиконання освітньої програми дитина не буде переведена до наступного класу або не отримає свідоцтво про закінчення нашого закладу. Сподіваємося на Ваше розуміння. Зі свого боку ми гарантуємо контроль за реалізацією освітнього процесу.

Доводжу до Вашого відома, що з 19.03.2920 року вводиться патрулювання вулиць щодо виявлення дітей, які порушили умови карантину та знаходяться самі на вулиці. Передбачається відповідальність батьків за створення небезпеки для життя дітей. Просимо Вас провести бесіди з дітьми. Додається інформаційний лист КМУ.

/Files/images/2019-2020/карантин.jpg

Директор ІДМШ Донченко Ю.М.

Кiлькiсть переглядiв: 163

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.