Ансамбль "Гармонія"/Files/images/bolgarya_2019/20190607_124329.jpg в Болгарії

З 9 по 16 червня 2019 року ось вже другий рік поспіль вокальний ансамбль "Гармонія" Ізюмської дитячої музичної школи брав участь у міжнародному конкурсі -фестивалі "Зоряний бриз" на березі Чорного моря в гостинній Болгарії ( місто Кітен). Цього разу наші діти не тільки змагалися у вокальному та інструментальному жанрі, а й показали свої таланти як читці.
Конкурс оцінювало компетентне і доброзичливе журі.

поважне журі

В сусідньому місті Приморсько традиційно пройшов парад-карнавал учасників конкурсу та на головній сцені - церемонія нагородження переможців.

/Files/images/bolgarya_2019/20190611_091553.jpg

Наш ансамбль "Гармонія" завоював високе звання Лауреата 2 ступеня і отримав Диплом і Кубок.
Мойсієнко Варвара, учениця 4 класу фортепіано (пед. Дворянин Л.В.) в номінації "Інструментальне соло" отримала Диплом Лауреата 3 ступеня, а в оригінальному жанрі в номінації "Читці" - Диплом Лауреата 2 ступеня.
Учень 3 класу оркестрового відділу Нальотов Дмитро (пед. Герман Ю. М.) проявив свій талант у вокальному й оригінальному жанрах, завоювавши Дипломи Лауреата 3 і 2 ступеня.
Учениця 7 класу оркестрового відділу Костюкова Віка (пед. Аветисян Л. К.) завоювала звання Лауреата 3 ступеня в інструментальному жанрі (скрипка).

/Files/images/bolgarya_2019/20190613_230244.jpg

Було цікаво спостерігати за ходом конкурсу, тому що в ньому брали участь конкурсанти різного віку і номінацій. Серед них Ансамбль бандуристів, Оркестр народних інструментів, хореографічні колективи, повітряні гімнасти, акробати і багато інших колективів і солісти з різних міст та країн.

Наступні дні перебування в творчому таборі "Вместе" були наповнені яскравими враженнями від прекрасного моря, цікавих заходів і занять у різноманітних гуртках.

Ми вітаємо всіх переможців, бажаємо їм гарного літнього відпочинку, накопичити сили для подальших творчих перемог!

Є. Ю. Коркіна, Керівник вокального ансамбля "Гармонія"

Кiлькiсть переглядiв: 141

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.