Творчий турнір “Ерудит”з теоретичних дисциплін у м. Балаклея

6 грудня 2019 року на базі Балаклійської музичної школи відбувся 3 зональний творчий турнір з теоретичних дисциплін “Ерудит”. /Files/images/erudit_mbalaklya/erudit_2019/команда до бою готова!.jpg

Ізюмську дитячу музичну школу представляла команда “Ізюмські музиканти» учнів 6 та 7 класів у складі Вороніної Софії, Сапєти Ганни та Карпенко Андрія.

Цьогорічний зональний творчий турнір присвячений творчості віденських класиків: Вольфганга Амадея Моцарта, Людвига ван Бетховена та Йозефа Гайдна.

Учні Ізюмської дитячої музичної школи підготували домашнє завдання: девіз та представлення команди, в якому продемонстрували зацікавленість та любов до сольфеджіо та музичної літератури. А конкурси "Чорна скринька ", "Де логіка?", "Незвичний диктант" показали високий рівень знань учнів з цих предметів.

/Files/images/erudit_mbalaklya/erudit_2019/робота!.jpg

В ході наполегливої боротьби команда виборола призове ІІ місце.

/Files/images/erudit_mbalaklya/erudit_2019/2 место!.jpg

Цікавим сюрпризом турніру для присутніх в залі був виступ команди, на якому учні виконали номер на мелодії композиторів класиків.

Учасників турніру своїм виступом підтримали викладачі Ізюмської дитячої музичної школи, ансамбль "Бравіссімо+" (керівник Галина Шевчук та викладачі Юлія Донченко, Наталія Безкоста, Леся Аветисян, Руслан Копил, Андрій Барсков, Павло Булішев), їх виступ був святковим та блискучим.

/Files/images/erudit_mbalaklya/erudit_2019/Карпенко А..jpg

Вітаємо юних музикантів та бажаємо подальших успіхів у навчанні та творчості.

Кiлькiсть переглядiв: 157

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.