ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті Ізюмської дитячої музичної школи!

Ізюмська дитяча музична школа була відкрита 1 вересня 1960 року.

Це стало яскравою і важливою подією в житті міста та району. З відкриттям школи оживилось культурне життя міста. Лекції і бесіди про музику і музикантів, виступи творчих колективів, звітні концерти стали нормою діяльності колективу школи. Сьогодні в школі грі на фортепіано, скрипці, баяні, акордеоні, гітарі, трубі, флейті навчаються 210 учнів, працює 25 викладачів, серед них - багато випускників школи.

Наші діти своїми творчими успіхами та майстерністю прославляють своє рідне місто. Крім навчання грі на музичних інтрументах, діти отримують задоволення від відвідування колективного музикування. В школі існує два хори, духовий оркестр, ансамблі скрипалів та гітаристів, ансамбль «Троїсті музики», естрадно-духовий колектив. Гордістю школі є ансамбль скрипалів-викладачів школи "Бравіссімо" та оркестр народних інструментів викладачів школи, Лауреат міжнародного конкурсу «Райдужний світ народних мелодій» .

Учні школи постійно приймають участь в обласних конкурсах та фестивалях, де отримуть звання Лауреатів та Дипломантів. Щорічно випускники школи стають студентами середніх та вищих музичних навчальних закладів.

За минулі роки існування школи більше 4 титяч дітей міста та району отримали музичну освіту, а більше 150 випускників стали професійними музикантами та працівниками культури.

Школа проводить велику просвітницьку діяльність, виступаючи з лекціями та концертами перед учнями гімназій, шкіл та коледжів міста і району. Колектив школи постійно бере участь у загальноміських заходах Управління культури Ізюмської міської ради.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.