Інтерактивне оркестрове шоу м.Харків


31 жовтня 2019 року учні Ізюмської дитячої музичної школи побували на цікавому та пізнавальному заході: Інтерактивному оркестровому шоу для дітей, яке презентував Молодіжний академічний симфонічний оркестр.

В ролі ведучого виступив диригент цього колективу Сергій Лихоманенко, який у доступній та пізнавальній формі нагадав слухачам склад оркестру, розташування музикантів на сцені, схеми диригування. Бажаючі змогли випробувати себе в якості диригента.

В концерті прозвучали уривки найвідоміших творів класичних композиторів (Й.С.Баха, Л.Бетховена, В.Моцарта, Р.Вагнера, П.Чайковського, Е.Гріга та ін.) а також саундтреки з улюблених фільмів та мультфільмів ( “Острів скарбів”. “Гарі Потер” та ін.)

Учні нашої школи Ярослав Таран (5 кл) та Павло Булах (8 кл.) були нагороджені Дипломами за підписом С.Лихоманенка за активну участь у майстер-класі з початкового керівництва оркестром та отримали кваліфікацію “Молодий асистент диригента”.

Після концерту діти відвідати Художній музей, де під час змістовної екскурсії змогли ознайомитися з експозиціями відомих художників Слобожанщини І.Рєпіна та М.Васильківського, а також інших митців.

Наприкінці поїздки вихованці змогли насолодитися виставкою “Бал хризантем”, що проходила в екопарку Фельдмана.

Учні та викладачі ІДМШ вдячні управлінню культури Ізюмської міської ради на чолі з О.Ясновою за підготовку та фінансування насиченої та цікавої поїздки.

Адміністрація ІДМШ

Кiлькiсть переглядiв: 142

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.