Продовження започаткованих традицій.

Напередодні Дня Музики та Дня вчителя учні Ізюмської дитячої школи побували з концертами у навчальних закладах міста.

/Files/images/muzichn_perervi_2019/пер5.jpg

Так, 3 жовтня концертна бригада у складі Корольової Олександри(викл. Коркіна О.Ю.), Соколова І, Яценка І. (викл. Савран І.Л.), дуету народних інструментів у складі Пархоменко Олега і Смолярова Артура (викл. Копил Р.О.), вокального ансамблю "Гармонія" побували у Гімназії №1.

/Files/images/muzichn_perervi_2019/пер5.jpg

Під час шкільної великої перерви бажаючі змогли отримати заряд доброго настрою від виступу юних музикантів, які, до речі, є учнями цієї гімназії.

4 жовтня учні ІДМШ Корольова Олександра, Якуніна Соня та Міщенко Даша разом з викладачем Коркіною О.Ю. прийшли в гості до дітлахів ІДНЗ № 12, де взяли участь у інтерактивній лекції-концерті "Світ музичних інструметів", під час якої загадували музичні загадки, демонстрували звучання різних інструментів та виконали улюблені п'єси на своєму чудовому фортепіано.

/Files/images/muzichn_perervi_2019/дс4.jpg

10 жовтня дует баян-акордеон у складі Пархоменко Олега і Смолярова Артура (викл. Копил Р.О.) привітав учнів молодших класів ЗОШ №12 з Днем музики, подарувавши невеличкий концерт. П'єси, які були виконані на народних інструментах, привернули увагу та пробудили бажання слухачів і самим навчатися музиці. Викладач ІДМШ Копил Руслан Олександрович запросив усіх бажаючих поступати до музичної школи.

/Files/images/muzichn_perervi_2019/12в.jpg

/Files/images/muzichn_perervi_2019/12а.jpg

/Files/images/muzichn_perervi_2019/12г.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 138

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.