Фестиваль "Дебют 2020" у ІДМШ

/Files/images/debyut_2020/IMG_20200203_152348.jpg

3 та 4 лютого 2020 року наша музична школа, в якій панує обстановка любові і добра, творчості та натхнення, подарувала довгоочікуваний день свята.

В концертній залі ІДМШ зібрались батьки першокласників, викладачі та юні музиканти: піаністи, скрипалі, акордеоністи, флейтисти, гітаристи, вокалісти. Їх довгий, але захоплюючий шлях у світ Музики ще тільки починається. Всі вони вперше виступали на сцені, тому наш фестиваль назвали «Дебют».

Автори ідеї Савран Ірина Львівна та Коркіна Олена Юріївна започаткували цей фестиваль більше 10 років тому спочатку тільки на фортепіанному відділі, але згодом він став загальношкільним.В організації цьогорічного заходу допомагали Овчаренко Тетяна Олексіївна та Аветисян Леся Костянтинівна.

Дебютанти 2019 року привітали першокласників та урочисто вручили їм Кубок фестивалю "Дебют", після чого розпочався концерт. Кожен виступ супроводжувався гучними оплесками глядачів.

По закінченні фестивалю, в подарунок для дебютантів, були представлені концертні номери у виконанні кращих учнів музичної школи старших класів та ансамблю викладачів «Бравіссімо».

У привітальному слові директор музичної школи Донченко Юлія Миколаївна побажала першокласникам наснаги, задоволення від музики, а батькам терпіння, підтримки та розуміння на цьому нелегкому, але прекрасному шляху.

Свято завершилось врученням почесних грамот та солодких призів від батьків.

/Files/images/debyut_2020/IMG_20200203_145321.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 123

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.