Ізюм вражає талантами

13 квітня 2018 року в Ізюмі у приміщені Палацу молоді та підлітків «Залізничник» відбувся міський етап Харківського обласного творчого фестивалю української культури «Молоді таланти Харківщини» (у минулі роки ­– творчий фестиваль «Весняні Дзвіночки»).

Організаторами відбіркового туру фестивалю виступили управління молоді, спорту та іміджевих проектів, управління культури та управління освіти Ізюмської міської ради за підтримки громадської організації «Центр культурно-просвітницьких ініціатив».

Метою заходу є презентація творчого потенціалу талановитих дітей Харківщини, збереження національно-культурних традицій України та українського мистецтва.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров. Він зазначив, що міська влада на чолі з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком завжди підтримує та сприяє творчому самовираженню обдарованої молоді Ізюма.

Перед глядачами виступили знайомі багатьом ізюмчанам виконавці та творчі колективи, серед яких - вокальний ансамбль ІДМШ "Гармонія дитинства" (кер.О.Коркіна) та ансамбль "Троїсті музики" (кер. Р.Копил)

/Files/images/duet_gtaristv_u_bolgar/троїсті дк ітрз.jpg

/Files/images/duet_gtaristv_u_bolgar/гармонія дк ітрз.jpg

Дійство подарувало присутнім незабутні емоції та справжню естетичну насолоду. Кожен учасник відкрив загалу свій безцінний дар – музику, пісню, танець, а ще доброзичливість у серці та бажання творити.

Кожен колектив за участь у конкурсі був відзначений Подякою, що урочистій атмосфері було вручено керівникам.

/Files/images/duet_gtaristv_u_bolgar/керівники дк ітрз.jpg

Рівень художньої майстерності кожного виконавця та колективів оцінювало висококваліфіковане журі обласного фестивалю з метою відбору кращих виконавців для участі у гала-концерті, який відбудеться на День захисту дітей у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені Миколи Лисенка по завершенню усіх відбіркових турів.

За матеріалами Офіційного сайту м.Ізюм www.city-izyum.gov.ua

Кiлькiсть переглядiв: 154

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.