Свято "Дебют" в ІДМШ.

/Files/images/erudit_mbalaklya/DSC_1661.jpg

У 2008 році в стінах Ізюмської дитячої музичної школи вперше було проведено свято "Дебют" З тих пір воно стало доброю традицією для школи.

4 лютого 2019 року концертний зал школи не поміщав усіх бажаючих. Цього дня чекають усi:учнi,викладачi та батьки,а найбiльше - першокласники,якi переступили порiг нашоi школи аби навчитися грати на скрипцi, гiтарi фортепiно, акордеоні, баяні та духових інструментах.

...Першi звуки,що народжуються вiд торкання струн на скрипцi, гiтарi чи клавiшах фортепiно, акордеона, чи баяна маленькими дитячими пальчиками, - вони ще не дуже впевненi, але зворушують до слiз...

Пролетять роки - i ми будемо пишатись успiхами наших музикантiв,якi прийдуть на свiй випускний вечiр.

Кожен першокласник по закінченню виступів та святкового концерту отримав пам'ятну Подяку та подарунок на згадку про свято ..

/Files/images/erudit_mbalaklya/DSC_1653.jpg

Вiтаю всiх першокласникiв та батьків зi святом,щиро дякую директору школи Донченко Ю. М. та викладачам класу фортепіано Савран I.Л.і Коркiнiй.О.Ю.за органiзацiю та проведення свята "Дебют".

Велике спасибі завідуючим відділами -,Безкостiй Н.I.,Дворянин Л.В. та Копилу Р.О., .викладачам Овчаренко Т.О.,Рiпак М.А. та iнструментальному ансамблю викладачів "Родзинка",що пiдготували концертнi номери для участi у святковій програмi.

/Files/images/erudit_mbalaklya/DSC_1645.jpg

Заступник директора з навчально-виховної роботи Шевчук Г.В.

Кiлькiсть переглядiв: 256

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.