"Музичні перерви" у школах міста Ізюма

Вже стало традицiєю проведення музичних перерв учнями та викладачами IДМШ перед учнями шкiл та гiмназiй м.Iзюма.

/Files/images/muzichn_perervi_2019/3 гимназия.jpg

Музична перерва - це шлях навчання музицi, знайомству з музичними iнструментами, пiдтримка дiтей у вiльнiй творчостi, середовище дружнього спiлкування та навчання. Такий захiд - захоплюючий, цiкавий, грайливий та неординарний.

/Files/images/muzichn_perervi_2019/3 гимназия. Аня С.jpg

Учнi шкiл та гiмназiй, що одночасно навчаються в музичнiй школi, дарують своє мистецтво, пiднiмають настрiй та позитивне ставлення до себе, запалюють в серцях друзiв та однокласникiв iскорки любовi до музики.

/Files/images/muzichn_perervi_2019/зрители.jpg

Напередоднi свята всiх закоханих, на великій перерві у фоє ЗОШ № 4 та гiмназii №3 вiдбулись музичнi перерви, в яких брали участь учнi музичної школи - Iгор Яценко (викладач Савран Iрина Львівна), Анна Жабська та Анна Корнiєнко (викладач Безкоста Наталія Iванівна, концертмейстер Дворянин Людмила Вікторівна), Анна Сапета (викладач Дворянин Людмила Вікторівна), Марiя Мироненко (викладач Коркiна Олена Юріївна) та Булах Павло (викладач Аветисян Леся Костянтинівна).

/Files/images/muzichn_perervi_2019/4 школа.jpg

А днями музичні перерви були проведені в гімназіі №1 та ЗОШ № 5, в яких також брали участь учнi викладача Савран Iрина Львівна - Iван Соколов ,Анастасiя Бондаренко та Олена Господар, учнi викладача Коркiноi Oлена Юріївна - Софiя Якунiна, Олександра Корольова та учнi директора школи Донченко Юлія Миколаївна - Лiза Рибалко та Ярослав Таран (концертмейстер Дворянин Людмила Вікторівна), учень викладача Iванова Сергій Олегович - Андрiй Труфанов та учнi викладача Аветисян Леся Костянтинівна - Вiкторiя Костюкова та Павло Булах.

Емоцiйна та чудова музика у виконанні учнів музичної школи пiдкорила серця та душі слухачiв.

Велике спасибi директору ДМШ Юлii Миколаївнi Донченко та викладачам Iринi Львівнi Савран та Оленi Юрiївнi Коркiнiй за iдею, органiзацiю та проведення музичних перерв у гiмназiях та школах мiста, а також велика вдячнiсть директорам шкiл та гiмназiй, в яких були проведені музичнi перерви, головi батькiвськоi ради IДМШ Владу Вiкторовичу Соколову та членам ради Ларисi Олексiївнi Бондаренко та Персіанову Максиму Сергійовичу за спонсорську допомогу.

/Files/images/muzichn_perervi_2019/3 гимн все.jpg

Сподіваємось, що такі заходи будуть регулярними і приноситимуть усім задоволення.

До нових зустрічей!

Галина Шевчук, заступник директора по навчально-виховній роботі.

Кiлькiсть переглядiв: 276

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.