Творча зустріч учнів та викладачів школи з художником Володимиром Яковичем Шапошниковим

Свого часу управління культури Ізюмської міської ради, зокрема начальником управління О.Ясновою, перед керівниками закладів культури було поставлено завдання комлексного підходу до навчання дітей. Цей підхід передбачає не тільки набуття окремих спеціалізованих навичок, але й активне залучення дітей до культурно-просвітницьких заходів, які сприяють духовному, естетичному, інтелектуальному та пізнавальному розвитку.

Сьогодні тісна співпраця між собою початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу ІДМШ з краєзнавчим музеєм ім.М.В.Сібільова набула своїх власних традицій.

Так, учні музичної школи прийняли активну участь в інтерактивних заняттях “Новорічна подорож у часі”, на якому дізнались як святкували Новий рік у різні часи та про призначення предметів новорічної обрядовості, відвідали тематичні екскурсії до Дня визволення Ізюма від фашистських загарбників “З Україною в серці — разом до Перемоги”.

Цікавою та пізнавальною для учнів школи була виставка природи рідного краю та інтерактивний захід “Етапи розвитку життя на землі” з використанням інформаційно-комп'ютерних технологій.

12 березня в музеї відбулась творча зустріч учнів та викладачів школи з художником Володимиром Яковичем Шапошниковим.

/Files/images/vikladach/музей1.jpg

Персональна виставка живопису носить назву “Крізь час і долю”. Багато полотен створено митцем по пам'яті, зберігаючи ностальгічно-щімливі спогади про те, чого вже не повернути. Завершилась зустріч з художником невеликим інструментальним концертом учнів школи.

/Files/images/vikladach/музей.jpg

15 березня в стінах краєзнавчого музею відбулась екскурсія для гостей з міста-побратима Тукумса(Латвія). По закінченні виставки перед поважними гостями виступили з концертом учні та викладачі школи.

До речі, колись і представити було неможливо, що музей в нашому місті може бути не тільки сховищем народної пам'яті, але й стати ще одним концертним майданчиком.

Зам.директора з навчально-виховної роботи Шевчук Г.В.

Кiлькiсть переглядiв: 215

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.