Повернутися до звичайного режиму

Новий навчальний рік розпочався низкою різноманітних заходів.

Традиційне свято першого вересня відбулось у Великій залі дитячої музичної школи. У теплій сімейній атмосфері з початком нового навчального року привітала учнів, батьків та викладачів директор Донченко Юлія Миколаївна. Під бурні оплески минулорічним відмінникам та активним учасникам концертних програм були вручені почесні грамоти. А яскраві номери у виконанні ансамблю скрипалів викладачів "Бравіссімо", дуету у складі Шилько Ю.М.(скрипка) та Редько П.Г. (труба) стали приємним подарунком для усіх присутніх.

1 жовтня відзначається всесвітній день музики. Традиційним для нашої школи стало проведення лекції -концерту, присвяченого цій даті. Ось і цього року клуб "Рондо" підготував цікаві факти про виникнення свята, важливість навчання музики для дітей. Викладачі Амелічова С.М. та Коркіна О.Ю. перевірили знання учнів за допомогою загадок та цікавих запитань. А музичним подарунком стали виступи Шилька Богдана (клас пед . Шилько Ю.М.), ансамблю гітаристів (керівник Ріпак М.А.), інструментального ансамблю (керівник Герман Ю.М.). Справжньою родзинкою ж став виступ оркестру викладачів під керівництвом Копила Р.О.

У цей же день, 1 жовтня, ансамбль скрипалів викладачів "Бравіссімо " брав участь у концерті для людей похилого віку, що проходив у територіальному центрі.

У святковому заході, присвяченому Дню працівників культури та аматорів мистецтва, що проходив у міському Палаці культури, брали участь прославлені колективи нашої школи: ансамбль викладачів скрипалів "Бравіссімо" (кер. Шевчук Г.В.), оркестр викладачів (кер. Копил Р.О.), соло скрипки Шилько Ю.М., що стали справжньою прикрасою великого концерту.

Виступ у госпіталі ансамблю викладачів скрипалів "Бравіссімо" (кер. Шевчук Г.В.) в Святогірську 14 жовтня 2018, що проходив невперше, запам'ятався глядачам яскравістю, завзяттям, енергійністю виконання!

Дарувати свої таланти та приносити радість і задоволення-ось найвища нагорода для справжніх музикантів! https://dropmefiles.com/oQb32

За матеріалами адміністрації Коркіна О.Ю.

Кiлькiсть переглядiв: 221

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.